Sık Sorulan Sorular

Kiohe, fotoğraflarını kolaylıkla sisteme yükleyerek online olarak sipariş verebileceğin ve fotoğraflarını kullanarak sana özel çok şık ürünler hazırlayan, adresine teslim kargo ile ulaştıran yeni nesil bir servistir.

Çok kolay ve pratik bir şekilde 🙂 Anlatalım. Mağaza veya diğer bölümlerde beğendiğin ürünün üzerine tıklayarak telefonundan veya bilgisayarından fotoğraflarını yükleyerek sipariş verebilirsin. Fotoğraflarını sisteme yükledikten sonra ürünü sepete ekleyip, online olarak güvenli şekilde ödemeni yapıp, kargonu bekleyebilirsin.

Evet, var! 10 adet ve üzeri siparişiniz olacaksa eğer istediğiniz ürüne karar verdikten sonra, konuyla ilgili kiohe@kiohe.com adresine e-posta gönderirseniz hızlı bir şekilde yanıt veririz.

Sipariş sonrası çok kısa bir süre içerisinde, fotoğraflarınız işlemden geçiyor ve üretim hazırlığına başlanıyor. Bu sebeple malesef sipariş sonrası fotoğraflarınızı değiştiremiyorsunuz.

Alışveriş sırasında girdiğin kart ve diğer bilgileri şifreleyen 256 Bit Güvenlik Sertifikamız ile birlikte modern 3D Secure alt yapısını kullanıyoruz. Kredi kartı veya banka kartı ile online ödeme sırasında cep telefonuna 3D Secure aracılığıyla bir SMS alırsın. Yani güvenlik hat safhada 🙂

Bize güvenebilirsin 🙂 Çünkü biz bugüne kadar senin gibi bir çok kişiye sipariş hazırladık, kargo çıkardık ve onların yüzünü gülümsettik. Seni de mutlu etmek için şimdi kiohe’ni seç ve siparişini oluştur. İlk siparişin sonrası bize güveneceğinden eminiz!

Biz zaten tüm ürünlerimizi özenle paketliyoruz ve paketlerimiz zaten adeta hediye paketi 🙂 Bu nedenle ayrıca bir hediye paketi seçeneğimiz yok.

Tabi ki evet 🙂 Sipariş verirken senden sipariş notu istiyoruz, notunu o bölüme yazarak bize iletebilirsin.

Kiohe.com üzerinden vereceğiniz siparişlerde online olarak güvenli şekilde ödemenizi tamamlayabileceğiniz seçenekler bulunuyor. Kredi kartı, banka kartı, eft, havale seçenekleri ile ödeme yapabilirsin. Kapıda ödeme seçeneğini soracak olursan, kargo firmaları ekstra ücret yansıttığı için kullanmıyoruz.

Tüm ürünlerimiz için en iyi baskı ve üretim kalitesini korumaya çalışıyoruz. Ürünlerimizin tümü için tarz ve kalitemiz gayet yerinde 🙂

Kağıt üzerine bastığımız ürünler için mat görünümlü orijinal fotoğraf kağıdı kullanıyoruz, yani kesinlikle kuşe kağıt kullanmıyoruz.

Bez üzerine baskı yaptığımız tişört, çanta ve yastık gibi ürünlerimiz için baskıyı gösterebilen ve kaliteyi yansıtan ürünlerden seçiyoruz.

Kanvas tablolarımıza hiç bir şekilde söz ettirmiyoruz. Orijinal kanvas bez üzerine baskı yaparak, en iyi kaliteyi korumaya özen gösteriyoruz.

Kupa bardaklarımız orijinal porselen olduğu için fotoğraf kaliten de iyi ise çok güzel sonuçlar alıyoruz.

Senin sormak istediğin yine de bir ürün varsa bize ileişim bilgilerimiz aracılığı ile ulaşabilirsin.

Tabi ki. Bu konu önemli. Sisteme sipariş sırasında yükleyeceğin fotoğrafların kalitesi minimum 500×500 px olmalı ki biz kalitede sorun yaşamayalım, sen de kargon geldiğinde memnun ol!

Ürünlerimizin tamamı kişiye özel üretilir. Dolayısı ile sana özel hazırladığımız bir ürünü, bizim bir üretim hatamız yok ise iade alamıyoruz ve değişimin yapamıyoruz.

Ne aramak istediğini yaz, sonra enter!

Sepet
BAŞLA
Merhaba 👋
Alışverişin sırasında soracağın bir şeyler olursa kiohe mutluluk ekibi olarak biz buradayız 😇