Kargo ve Teslimat

KARGO
kiohe.com hızlı, güvenilir ve zamanında teslimat için “Yurtiçi Kargo” ile çalışmaktadır.

TESLİMAT
kiohe.com’dan verilen siparişler, ödemenin başarılı şekilde gerçekleşmesinden sonra, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Ama biz genelde 1 gün içerisinde kargoya teslim etmiş oluruz 🙂

Kargoya teslim edildiklerinde, müşterinin sistemde kayıtlı e-posta adresine sipariş ile ilgili kargo bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir. Bu e-posta yardımı ile müşteri, ürünün ya da ürünlerin kargoya ne zaman teslim edildiğini öğrenebilir.

TAKİP
kiohe.com’dan verilen siparişler için aşağıdaki bağlantı ve takip kodun aracılığıyla takibini yapabilirsin.

Yurtiçi Kargo Takip

HASARLILIK

Ürünün teslimatı sırasında, herhangi bir hasar olma durumuna karşı, paketinizi kargo görevlisinin yanında açmanızı öneririz. Ürün paketinde bir eksiklik veya hasar bulunması durumunda bunu ispat etmeniz zor olacağı için ilk kontrolünüzü kargo görevlisinin yanında yapmalısınız.

Paketin veya satın aldığınız ürünün, hasarlı ya da eksik çıkması durumunda teslimat sırasında kargo görevlisine “hasar tespit tutanağı” düzenletmeniz gerekiyor. Bu durumda sorumluluğun sizin üzerinde olmaması için kargonuzu alırken, eksik ya da hasarlı bir teslimat durumunda tespit tutanağı ile ürünü teslim almadan geri gönderebilirsiniz.

Ne aramak istediğini yaz, sonra enter!

Sepet
BAŞLA
Merhaba 👋
Alışverişin sırasında soracağın bir şeyler olursa kiohe mutluluk ekibi olarak biz buradayız 😇